Sabrina Ranete - Asociatia Fluens

Cel mai frumos cadou de ziua mea

1,050 RON Donations raised
4 Donations
I want to donate!

Read the story below or recommend this campaign to your friends.

in benefit of

Porti deschise

Proiectul „Porti deschise” are drept scop prevenirea excluziunii sociale si cresterea calitatii vietii pentru 100 de varstnici institutionalizati, rezidenti in camine de stat din sectoarele 1, 4 si 6.

4 Donations

20 May 2017
Happy birthday, caruta mea!!!!! Stii ca tot ce imi doresc mie iti doresc si tie in this life :) Sa-ti pastrezi mereu zambetul frumos, sa ai parte de momente minunate alaturi de cei dragi, sa fii sanatoasa si puternica iar impreuna sa trecem peste toate obstacolele vietii!!!! P.S. Si sa ne faci un nepotel/nepotica! :))) Love u so much!!!!!
20 May 2017
La multi ani cara mea!!! Sa traiesti, sa-nfloresti o mie de ani de aici incolo....si sa ai mereu zambetul larg pe buze. Pup & Love you :*:*
19 May 2017
La multi ani cara mea!!!!! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de tot binele din lume!!! Iti doresc sa iti indeplinesti tot ceea ce iti propui, inclusiv un bebe dragalas si simpatic ca tine! Love u forever & ever!
19 May 2017