Florentina Muteanu - Asociatia Fluens

Dar din dar se face rai

57.857142857143% Complete

Zi de nastere pentru alte zile de nastere

In centrele de copii si de batrani, zilele de nastere trec adesea nebagate in seama. Vrem sa schimbam acest lucru, sa redam importanta si bucuria acestor evenimente, sa-i facem pe copiii si batranii singuri sa se simta importanti.

La mulți ani!

La multi ani!
07 Dec 2019
La multi ani!!! Și la cât mai multe fapte bune!

Cristina Serbanescu

La multi ani, frumosi, impliniti, cu iubire, bucurii, zambete si multe, multe calatorii minunate! Te pup!
05 Dec 2019
LA MULTI ANI FRUMOSI
17 Nov 2019

La multi ani